Konstrukcje stalowe Kraków -
Projektowanie konstrukcji stalowych – Novi-Pro

W ramach realizacji naszych prac związanych z projektami wszelkiego rodzaju obiektów, oferujemy działania projektowe w Krakowie w obrębie konstrukcji stalowych. Nasze prace opieramy na zdobytym doświadczeniu, na ogromnej wiedzy teoretycznej, jak również i praktycznej, a także na indywidualnym podejściu do każdego klienta. Zajmując się projektowaniem konstrukcji stalowych, staramy się brać pod uwagę wszelkie, najdrobniejsze nawet detale i szczegóły, tak, aby w finalnym etapie, zaproponować najbardziej dogodne, najbardziej opłacalne rozwiązania.

Co oferujemy

Co możemy Państwu zaoferować w ramach naszych działań? Projektowanie konstrukcji stalowych w Krakowie, w ramach których wykonujemy między innymi obliczenia statyczne według wytycznych i założeń naszych klientów. 

Dokonujemy optymalizacji konstrukcji pod kątem ekonomicznym, analizujemy wszelkie możliwe do wystąpienia problemy konstrukcyjne, a także wykonujemy fachową dokumentację warsztatową.

Ponadto, w ramach współpracy z naszą firmą, możemy zaproponować Państwu autorskie nadzory w zakresie nowatorskich, nietypowych i nowoczesnych rozwiązań. Jesteśmy tutaj po to, aby móc Państwu pomóc.

projekt domu

Nasze projekty

modern-beautiful-new-buildings-new-residential-neighborhood-north-moscow
Obiekty użyteczności publicznej
school-teaching-building
Obiekty przemysłowe
residential-building
Obiekty za granicą

Nasi klienci

Novi-Pro – dlaczego warto

Tylko i wyłącznie owocna, w pełni satysfakcjonująca współpraca, jest w stanie zagwarantować klientom pełne zadowolenie z wyboru danej firmy. Oferując projektowanie w obrębie konstrukcji stalowych, działamy w oparciu o ogrom wiedzy i zdobytego przez lata doświadczenia. Do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie i zawsze każde zadanie traktujemy priorytetowo, bowiem wiemy doskonale, iż to właśnie tylko dzięki takiej współpracy możemy tutaj istnieć, rozwijać się i być ponad konkurencją. Nie ma dla nas zleceń, których realizacji balibyśmy się podjąć. Możemy dokonać analizy zachowania się konstrukcji stalowej pod kątem dostępnych badań geologicznych, jakie zostały wykonane.

Możemy stworzyć projekt konstrukcji stalowej, biorąc pod uwagę realizację prac w danym miejscu i przy użyciu odpowiednich materiałów. Jesteśmy też w stanie stworzyć projekt naprawy danej konstrukcji, tak, aby zwiększyć jej bezpieczeństwo, jak i solidność. Każde zlecenie w obrębie projektów konstrukcji stalowych w Krakowie i w okolicach to dla nas wyzwanie, któremu zawsze staramy się sprostać najlepiej, jak tylko potrafimy. To główny cel naszych kompleksowych działań.

Zapraszamy

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do współpracy. Działamy szybko, prężnie, sprawnie i w pełni profesjonalnie. Novi – Pro tworzy grupa inżynierów budowlanych, dla których kluczowym elementem jest najwyższa jakość świadczonych usług, bowiem tylko dzięki niej jesteśmy w stanie istnieć na rynku, rozwijać się i docierać do coraz szerszej grupy odbiorców. Działamy na terenie Krakowa i okolic, będąc zawsze dla Państwa w zakresie projektowania konstrukcji stalowych. Jeśli więc szukają Państwo w obrębie takich działań profesjonalistów – wychodzimy naprzeciw.

Kontakt

novi-pro-logo
ul. Forteczna 50,
30-437 Kraków
Łazy 113C,
32-048 Jerzmanowice