Konstrukcje budowlane Kraków – żelbetonowe, murowane, mieszane

Stworzenie doskonałej konstrukcji budowlanej, takiej, która będzie wytrzymała, bezpieczna i funkcjonalna w swoim użytkowaniu, stanowi w gruncie rzeczy nie lada wyzwanie. Sama bowiem budowa, to jedynie ciężka praca ludzi i maszyn budowlanych. Aby jednak mogła ona spełniać powyższe cechy, potrzebne są odpowiednie projekty konstrukcji budowlanych, których celem jest przeanalizowanie ich pod każdym możliwym kątem, począwszy od zastosowanych materiałów, przez wykorzystane technologie, po wybór odpowiednich dla danej konstrukcji rozwiązań.

Jesteśmy przekonani o tym, iż współpraca z naszą firmą, pozwoli Państwu otrzymać pełne zadowolenie i satysfakcję z wyboru naszej oferty. Tworzymy projekty obejmujące konstrukcje budowlane w Krakowie i w okolicach, przywiązując niezwykle dużą wagę do każdego, najmniejszego detalu i szczegółu. Analizowane konstrukcje budowlane dotyczą zarówno projektu obiektów, które mają powstać, jak również i tych, które już stoją.

Nasze specjalizacje

W wachlarzu ofertowym Novi-Pro znajdują się działania oparte na projektowaniu konstrukcji budowlanych w Krakowie i w okolicach, a w tym również i dokonywaniu obliczeń wytrzymałościowych i sejsmicznych dla stawianych obiektów.

Zakres naszych działań obejmuje prace, które wykonywane są w obrębie zarówno obiektów mieszkalnych, obiektów przemysłowych, jak również i obiektów użyteczności publicznej. Projektowanie konstrukcji budowlanych obejmuje więc hotele, teatry, centra handlowe czy kościoły.

Nie ma dla nas takich prac i takich budynków których pełnej analizie nie bylibyśmy w stanie się podjąć. Każde zadanie to wyzwanie, w którym dajemy z siebie 100%.

konstrukcje budowlane

Nasze projekty

modern-beautiful-new-buildings-new-residential-neighborhood-north-moscow
Obiekty użyteczności publicznej
school-teaching-building
Obiekty przemysłowe
residential-building
Obiekty za granicą

Nasi klienci

Dlaczego my

Nasza firma to ludzie, bowiem tylko i wyłącznie ich wiedza i doświadczenie, pozwala na realizację działań w zakresie konstrukcji budowlanych. Oprócz specjalistycznych sprzętów i najwyższej jakości oprogramowaniach, to właśnie inżynierowie budowlani z pokładami ogromnej wiedzy, są w stanie stworzyć dla Państwa odpowiednie projekty konstrukcji budowlanych. Dlaczego my? Bo stawiamy na jakość, oferujemy atrakcyjne ceny i krótkie terminy, a ponadto zawsze bierzemy pod uwagę pełne zadowolenie każdego z odbiorców naszych usług.

Skontaktuj się już dziś

Z tego miejsca zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do współpracy z naszą firmą Novi-Pro. Jesteśmy tutaj po to, aby Państwu pomóc w realizacji najbardziej nawet wymagających przedsięwzięć. Podchodzimy do naszych prac w pełni profesjonalnie, dlatego też konstrukcje budowlane w Krakowie realizowane pod naszym nadzorem, bez wątpienia w każdym przypadku spełnią obowiązujące normy, atesty i upływ czasu.

Kontakt

novi-pro-logo
ul. Forteczna 50,
30-437 Kraków
Łazy 113C,
32-048 Jerzmanowice